O Ses Denizli !


Buse Fulya Yılmaz “O ses Türkiye” olabilir mi henüz bilmiyoruz ama, Denizli’nin güzel seslerinden biri olduğu kesin. Çok yetenekli ve keyifle izlediğimiz kızımızı “O ses Türkiye” ye giden yolunda Denizli’den tam destek.
2011 yılında Denizli için “lobicilik” anlamında çalışmalar devam ediyor, önümüzdeki yıllarda bunun daha da derinleşeceğini ve faydalarını göreceğimize inanıyorum. Ümitle beklenen Denizli’nin siyasetteki sesi, henüz Ankara’da görmek istediğimiz yere gelemedi, ancak bizde ümidimizi kaybetmedik ve Denizli’li sanayiciler olarak kendisinden beklentilerimizin çıtası oldukça yüksek.

Ancak siyasi arenanın dışında Denizli “O Abi Denizli” sini aramaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok ilinde “Abi”, “Ağa” ya da o yörede nasıl tabir ediliyorsa artık, ticaretini ve sanayisini toparlayan, kurumsal kimliği olan kişilerin dışında bir büyüğü bulunuyor. Tek işareti ile herkez yekvücut olup, toplu hareket edebiliyor, yatırım ve üretimini bu disipline göre şekillendiriyorlar. Egeliyiz biz, efe oyunu oynarız tamam ,kabul, ancak geleceğin toplumu artık farklı mecralarda şekilleniyor, gelişiyor. Bu trende göre bizimde efe oyununda ısrar etmek yerine, halaya durup, halaybaşının temposuna ayak uydurmamız hepimzin menfaatine olacaktır. Bunda Denizli sanayisi, ticareti, vatandaşı, çalışanı ile yarım milyondan fazla insanın geleceği belirlenecektir.

Denizli “O” sesini arıyor, “O” “SES”in “SESLER”in ses vermesini bekliyor.

Beğendiniz mi? O halde paylaşın
, ,