Hedefteki TÜRKİYE !


özellikle 7 Haziran seçimlerinden sonra yine bir düğmeye basıldı. Türkiye ve etrafındaki coğrafya için yeni bir senaryo uygulamaya konulacaktı. Bu senaryo sonucu, irade dışı hareket eden tüm unsurlar bertaraf edilmeliydi. Senaryoyu oynayacak elemanlar yerini çoktan almış, hazır ve nazır beklemekteydiler. Kanlı eller tarafından seçilen kara prensler rollerini o kadar iyi oynamaya başlamışlardı ki, inandırıcılıkları birçoğumuzda “acaba” yı uyandırabilmişti. Ve böylelikle son seçimlerden bu yana yaşanan hadiseleri hep birlikte görmekteyiz.
Kurşun adres sormaz, önemli olan bir yeri bulması. Kalleşliğin hedef tahtası büyük neticede. Verdiğimiz onbinlerce şehit ve saldırılarda ölen bu vatanın evlatlarının kanları ile oynanan oyunu artık görmeliyiz.
Hedef Türkiye dir. Türk milletidir. Din, dil, ırk ayrımı olmaksızın, bu coğrafya da yaşayan vatan evlatları ve onların geleceğidir. Kurgulanmış senaryo içinde son saldırıların birçok amacı olabilir. Bunlardan biri de kuşkusuz ekonomiyi çökertmektir. Korku ve nefretle birlikte azalan tüketim ile birlikte tetiklenen yavaşlama, çarkı durmaya kadar götürecek bir pandemi oluşturmaktır.
Biz üreten ve istihdam sağlayan sanayiciler, tüccar ve esnaflar bu oyunu görüyoruz, ve bu nedenle durmayacağız ve daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.
Diz çökmemiz isteniyor…
Boyun eğmemiz isteniyor…

Artık uyan Türkiye ve oynanan oyunları gör !
TÜRK MİLLETİ NE DİZ ÇÖKER, NE DE BOYUN EĞER !

Saldırılarda ölen insanlarımıza ve aziz şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum.
İsa DAL

Beğendiniz mi? O halde paylaşın